top of page

ועידת ישראל לטכנולוגית המידע

שמחנו לקחת חלק בוועידת ישראל לטכנולוגית המידע של הלשכה לטכנולוגיות המידע שהתרחשה ב-14 לנובמבר 2022. בכנס זכינו להקשיב לדוברים מקצועיים בנושאי חדשנות ומגמות בטכנולוגיה בישראל ובעולם, לפגוש ולהכיר קולגות.



אם הייתם בכנס ולא הספקנו להיפגש, מוזמנים ליצור עימנו קשר למשרד ב-03-7640112 או באימייל Office@ai-law.co.il, או לאחת מחברות הצוות שלנו:


עו"ד-טכנולוגית אדמית אבגי – 054-6233111 Admit@ai-law.co.il

עו"ד איילה אליגולא-סרידרוב – 052-2910459, Ayala@ai-law.co.il

עו"ד מור משולם מולדובן – 052-2058831, Mor@ai-law.co.il

אליזה פלאו-קסהון, קצינת ציות – 052-4204097, Elisa@ai-law.co.il

רחל לוין, קצינת ציות – 052-2074447, Rachel@ai-law.co.il


175 צפיות

Comments


bottom of page